Profil - Vina

26. prosince 2008 v 16:19 | Polgara |  V
více pod perexem
1) Vina

2)

Vnučka


Jedná se o povídku, která zasahuje do Bradavic v Harryho pátém ročníku. Je tam šílená Umbridgeová, která mírně zuří z jedné rozjívené holčiny, která přijde ze speciální školy a pije jí krev. Stejně i jiným profesorům.


Název: Vnučka


Doba: Harry Potter 5. ročník


Žánr: Humor, depresivní, akční


Postavy: Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ronald Weasley, ANUP - Natalie Brumbálová, Albus Brumbál, Minerva McGonagallová, Dolores Umbridgeová


Upozornění: ¤prozatím žádné¤


Popis: Jedná se o rozpustilou holku, která přijde ze speciální školy. Její děda je s ní na mrtvici, ale jinak ji všichni na škole mají rádi až na jednu osobu a tou je Dolores Umbridgeová. Už na začátku si nepadnou do oka a Natalie ji velice otravuje a dělá ji samé naschvály …


Stav: ROZEPSANÁ


Eliška Amélie Mionet Blacková


Píše se rok 1979, velká válka kouzelnického společenství je právě v plném proudu. Jen pár lidí se snaží bránit proti Pánovi zla neboli lorda Voldemorta.


Je to muž, který umí jen vraždit a života si neváží. Chce očistit kouzelnické společenství od se jim říká "Mudlovských šmejdů", jsou to lidi, kteří mají mudlovské, tedy rodiče, kteří neumí kouzlit. Říká jim verbež.


Proti němu stojí pár kouzelníků v čele s Albusem Brumbálem, největším kouzelníkem světa a také jediný člověk, kterého se kdy Voldemort bál. Vede společenství s názvem Fénixův řád. Je jich sice málo, ale snaží se co nejvíce plnit a zabránit zlu v šíření.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.