Profil - Ewilian

26. prosince 2008 v 16:10 | Polgara |  E
více pod perexem
2)

Spoutaná svoboda
Úvod: Netris Gauntová už roky bojuje se svým ,,strýcem" a snaží se odhalit jeho minulost, přítomnost a budoucnost. Hodně se utápí ve svých myšlenkách, pomalu se straní svým přátelům a uzavírá do sebe. Čeká jí nejedna úvaha, přednost, potěšení, chvíle štěstí, ale také rány osudu, které jí pořádně zamíchají karty života. Hledá oporu ve svých kamarádech. Nalezne ji? Cestu jí však zkříží několik rozhodnutí: Přátelství nebo láska? Život nebo smrt? Pomsta či ne? Svobodná nebo spoutaná?
Žánr: Temné/ romanitka
Postavy: AUTP, Pobertové, Lord Voldemort, Lily Evansová, Smrtijedi, Bellatrix Black...a další
Délka: 25 - 35 kapitol
Hra osudu
Úvod: Amanda Verssová je veselá, avšak životem protlučená studentka pátého ročníku. Nikdy se nepovažovala za hezkou, proto jí také překvapila jedna věc...O prázdninách se seznámí se Siriusem Blackem, který chodí o třídu výš. Oba prožívají románek, ale i ten nachytá své chyby. Amanda má možnost poznat Siriuse ze všech možných pohledů, ale je jen a jen na ní, jaký krok udělá. Vpřed či vzad?
Žánr: Romantika/smutné, podle skutečné události!!!
Postavy: AUTP, Sirius Black, Pobertové...atd.
Délka: 10 - 15 kapitol
Kapitoly:
Nedokončená, BUDE SE MĚNIT DĚJ!!!!

Dvě duše, jedno tělo
Úvod: Nathali je hodně uzavřená, lidé se jí spíše vyhýbají. Krásná, ale děsivá. Pod slupkou jejího vzhledu se také skrývá temná pravda, kterou se pokouší bravurně skrývat a zároveň ukočírovat svůj chtíč. Má velké magické schopnosti a vše, co se jí náhodou přihodí, souvisí s její minulostí. Téměř každou noc se kamsi vytrácí...To neunikne tichému a plachému Remusi Lupinovi a rozhodne se odhalit dívčino tajemství. Vše ale není lehké a každá hra jednou skončí. Postupem času k sobě oba najdou cestičku a ty se zkříží. Oba totiž cosi spojuje...
Žánr: Temné/smutné / romantika
Postavy: AUTP, Remus Lupin, Lucius Malfoy, Bellatrix Black, Pobertové, Lily Evansová...a další postavy
Délka: 10 - 15 kapitol

Černý anděl - Zrození

Úvod: Bellatrix Blacková - Lestrangeová. Tajemná dívka, uzavřená a nádherná. O muže nemá nouzi, ale vybírá si. Jeden z nich se jí však stane osudným a z milé krásky se stane úplně někdo jiný. Život se jí obrátí o 360% a změní se. Nepoznává se ani ona sama,ale chce se mstít. Všem mužům, co jí zradili a zlomili srdce. To jí tlačí dopředu. Dříve milá dívka se přidává ke Smrtijedům a s velkou chutí se zúčastňuje vraždících obřadů a sama se v nich vyžívá. Aniž by si to uvědomila, stává se z ní bezcitná zrůda. Dokáže to někdo vůbec zastavit? Černého anděla a jeho Zrození???
Žánr: Drastické/Temné
Postavy: Bellatrix Black - Lestrange, Smrtijedové a jiní...
Délka: 20 - 35 kapitol
Upozornění: Jen pro ty, kterým nevadí ,,masakry"...

Pod maskou nenávisti

Úvod: Lily Evansová má nejlepšího přítele, Severuse Snapea. I přes jeho rozpory s Poberty, ho má pořád ráda a začíná postupem času cítit i něco víc, než přátelství. A jak jsou si více odloučeni, jejich touha po tom setkat se, je větší. Ale oba cosi rozděluje a tím jsou jejich koleje a přátelé. O Lily usilují dva muži a ona balancuje nad tím, koho si vybrat. K oběma cosi cítí. Co když si vybere Severuse? Jak by to nakonec dopadlo? Zemřela by pod rukou Voldemorta nebo ne?
Žánr: Romantika/ smutné
Postavy: Lily Evansová, AUTP, Pobertové, Severuse Snapea...a jiní.
Délka: 20. kapitol
Kapitoly:
Nedokončená, nerozepsaná

Jsi, bylas…budeš?

Úvod: Sirius Black pomalu dospívá a začínají se mu líbit dívky. Ale on neví, jak se k nim má chovat a hlavně: jak je pozvat na rande. Až jednou mu padne do oka Sarah Nowoodová - sebevědomá a krásná dívka z Nebelvíru. A jeho brzdí její povaha. Získá si její srdce a stane se ona jednou z jeho prvních dívek? Změní se Sarah nebo zůstane taková, jako dřív? A co po skončení školy? Uvidí se ještě nebo se jejich cesty jednou pro vždy rozdělí? Bude jeho první nebo i poslední?
Žánr: Humor/Depresivní
Postavy: AUTP, Sirius Black, Pobertové, Lily Evans, Zmijozelští...atd.
Délka: 25 - 30. kapitol
Kapitoly:
Nedokončená, nerozepsaná

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.