Profil - Enervate

26. prosince 2008 v 15:52 | Polgara |  E
více pod perexem

2)

Dcera Smrtijedů

Věnování: mému zlatí, sluníčku Tabby, která byla mezi prvními, kteří to četli za to, že je vždy ochotna pomoct a pokladu Andy, která se v povídce objevuje (Anduel C.) :o)
Shrnutí: Jaké to je, když jsou vaši rodiče nakloněni k Temné straně? Jaké dávné tajemství se v rodině ukrývá? Co když jste tím tajemstvím i vy?
Postavy: AUTP - Francis Jugsonová, Anduel Cainová a jinak všichni, které znáte
Děj : pátý rok tria, AU. Francis Jugsonová nastupuje do prvního ročníku, má v něm ale být? Zvládne vůbec školní rok? Nalezne pravé přátele? Proč některé věci zvládne rychleji než ostatní? Z jakého důvodu je tak důležitá pro samotného Pána Zla ?...
Dokončené: ANO >> povídka MÁ POKRAČOVÁNÍ >> Spojenectví
Počet kapitol: 35.kapitol


Děkuji, bylo to krásné

Věnování : zlatíčku Arynce, která se v povídce objevuje(Rachel), za důvěru a za to, že je. :o)A taky pro ŠP- Jenny, Mel & Tabby - sem moc ráda, že vás mám. :o) A samo Andy. :o)
Shrnutí: Samantha si střeží bolestné a smutné tajemství ... odváží se o něm nakonec promluvit, dá se jí vůbec ještě pomoci?
Postavy: AUTP - Samantha a Josh Georgisovi, Pobertové, Lily Evansová, Lucius Malfoy, Severus Snape, Rachel Clarková ....
Děj: Sam se naposledy vrací do Bradavic. Dá šanci Pobertům? Dá šanci sama sobě? Najde si spřízněnou duši? Povídka i o tom, že i kouzelníka můžou potkat mudlovské problémy ...
Žánr: troche slaďák, troche smutné ...
Dokončeno: ANO
Počet kapitol: 21.kapitolNecháme to osudu - má společná povídka s Jenny

Shrnutí : James má poslední šanci, aby Evansová svolila a šla s ním na rande, či něco víc. Sirius se rozhodne, že mu s balením vysněné lásky pomůže. Ale ajta krajta, stane se nemilá věc, jaká? Čtěte...:o)))
Postavy: Poberti, Severus Snape, Lucius Malfoy ...
Dokončená: ANO
Počet kapitol: 13Dorazíš k cíli? - má povídkaVěnování: jen a pouze mému zlatí Jenny, o které celá tato povídka je. :o) Ať se líbí, je to tvoje. ;o)


Postavy: Jennyss Lina McBridellová, Poberti, Lily Evansová, atd...


Motto: "I sebemenší ztráta a zaváhání může bolet ... Proto se pořádně rozhlédni komu ubližuješ, aby tě to nebolelo až moc a nezhatilo to tak tvou cestu k cíli." ©


Doba: Pobertů


Děj: Jennyss se po několika letech vrací do Anglie a nastupuje do sedmého ročníku v Bradavicích. Díky předchozímu studiu ovláda magii, kterou nemálo lidí překvapí. Pak je tu její bratr. Dlouhou dobu se neviděli a vzájemná pouta potřebují osvěžit. A co láska? Jenny, na povrch neústupná a veselá, je ve skutečnosti uzavřená a stydlivá ... Před kým svou masku odhodí?


Dokončeno: mírně pozastaveno :D


Počet kapitol: kolem 15. - 20.kapitolSpojenectví - navazuje na Dceru smrtijedůVěnování: bude časem. xD

Motto: "Každý jednou musí spojit své síly s nepřítelem. Ale kdo jím vlastně je? Vždyť ty nejbolestivější rány umí uštědřit jen jeden - přítel."©

Shrnutí: Voldemort nabírá síly a Zlo je každým dnem hmatatelnější. V Bradavicích začíná nový školní rok a Fran se opět setkává s přáteli, avšak nebezpečí je blíže, než si všichni myslí. Bude Francis jediná, kdo bude něco skrývat? Proč Hermionu tolik znervózní jedna hloupá knížka? Co naši přátelé odhalí? Bude rozpoutána bitva o moc? Frany je rozhodnutá nedat minulosti šanci, ale vzpomínek se nelze zbavit, nebo ano?

Doba: šestý ročník Harryho a spol.

Postavy: Francis Jugsonová, Anduel Cainová, Harry, Hermiona, Ron, Draco... Voldík a Smrtky (mně se to líbí xD, že Jenn?)

Polgařin komentář: autorka má víc povídek, ale ty najdete na jejích stránkách
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.