Profil - Škrabalo

30. listopadu 2008 v 19:25 | Polgara |  S
více pod perexem

2) 15 let

3) +Pozitivní vlastnosti: No, to bude těžké:) Tak tedy miluju vše spojené s fantasií a tajemnem - to je můj svět, můj život. Neustále něco tvořím, ať už malování, nebo psaní, takže slovo jako nuda v mém slovníku neexistuje. Dovedu být naslouchavá, když má někdo problém nebo se chce vyzpovídat. Vždy udržím tajemství, a pokud něco slíbím, tak to také splním. V každém případě si zachovávám chladnou hlavu a věci beru s humorem. Smích léčí a tak se snažím ostatním přinést trochu toho štěstí a legrace do života. A nejvíce ze všeho mi záleží na rodině a přátelích, na které nedám dopustit!

4) +Záporné vlastnosti: Někdy holt i toho humoru je moc. Někteří lidé nemusí pochopit mé "vtípky" a berou to jako provokaci, čemuž se zásadně snažím vyhnout. Okolí mě také vnímá jako hotového andílka a šprta, čímž v žádném případě nejsem. A když se nakonec ukážu v tom pravém světle... Jsem anděl s ďáblem v těle, což někteří prostě nezkousnou. Jsem upřímná... někdy až příliš. Nerada lidi urážím, ale když si začnou se mnou, tak jim to oplácím stejnou mincí. Pokud se mi někdo nezamlouvá, tak mu to dávám jasně najevo. Moje nejhorší vlastnost je ale lenost. Času je málo a své zájmy upřednostňuji před povinnostmi. Vše, pokud možno, odkládám co nejvíc to jde a pak to na mě padne jako balvan. To nenávidím, hrůza!

5) +Zájmy: Kde začít? Určitě psaní a malování, film i knihy, hudba, ostré jídlo i sladké... Miluju všechny živé tvory (až na hmyz a tomu podobné). Dokonce mám doma andulku jménem Amber a zatím se ji snažím marně vycvičit:) Také se zajímám o astrologii a numerologii. Je toho ještě celá řada.

6) +Já a škola: Ehm... Těžko říct. Známky jsou více než dobré, ale jinak jsem z toho na rozpacích. Lidé mě vidí jako šprta, který se doma musí ustavičně učit, ale pravdou je, že školní tašku otevírám až pozdě večer, nebo dokonce ráno, abych si jen připravila potřebné věci. Ach ta lenost! Na testy a zkoušení se učím nárazově. No ale vždy mi to všechno nějakým záhadným způsobem projde. Možná je to jen tím, že si dělám pečlivě poznámky a při hodinách dávám (alespoň většinou) pozor. Kdo ví?

7) +Já a můj pohled na svět: Jsem pozitivně naladěná. Sklenici vždy vidím z poloviny plnou. V problémech se snažím najít řešení a nenechávám se ovládnout stresem a beznadějí. Na druhou stranu jsem o to víc zklamaná, pokud mi něco, do čeho jsem vkládala všechny své naděje, nevyjde.

8) +Já a svět Fan Fiction: Už dřív (zhruba v devíti) mě napadlo pár témat na originální povídky, ale tehdy mi to příliš nešlo. A až po pár letech, zrovna když jsem jen tak bez cíle brouzdala po netě, na mě vylétl nápis jednoho FF blogu. Tak se mi otevřel naprosto nový svět, nový pohled i nové možnosti. Knihy o Harrym Potterovi jsem už dříve obdivovala pro jejich krásné zpracování děje a zajímavou myšlenku. A když mi jedna autorka, do dnes neznaje mou maličkost, ukázala své povídky, tak jsem měla jasno. Proč to nezkusit? Pak mi také jeden z mých rodičů oznámil, že dříve psal různé básně a podobně. Do té doby jsem nevěděla, že něco takového mám zakódované v genech. Dnes si svůj život bez FF nedokážu představit. Moje závislost:)

9) Kapitolové povídky

Žánr: Temné, dobrodružné
Postavy: Trio, Fénixův řád, Lucius Malfoy, Draco Malfoy, a další
Varování: 12+
Stav: Nedokončené
Děj: Navazuje na 6. díl
Každý má na vybranou. Je spousta cest, kterými se můžeme vydat, ale ne každá vede přímo k cíli. Osud chtěl, aby Lord Voldemort měl sobě rovného protivníka - Harryho Pottera. Harry tuší, že dlouho očekávaný boj zla proti dobru se blíží. Sen ho varuje a upozorní, že jeho život už nachází konce, zatímco Voldemort nad ním vítězí. To ale Harry nenechá jen tak a pokusí se najít jinou cestu k vítzství a přežití i když jeho šance jsou mizivé...
+++ Harry Potter a Kameny moci +++

TATO POVÍDKA JE VE STAVU REKONSTRUKCE!!!
Žánr: Hlavně dobrodružné, ale objeví se i romantika
Postavy: Všechny
Varování: Žádné
Stav: Pozastavena kvůli rekonstrukci
Děj: Navazuje na 6. díl
Nejmocnější čaroděj všech dob útočí. Zabíjí spoustu nevinných lidí a kouzelnické společenství se rozpadá. Dokáže mu odolat? O jaký mocný předmět Pán Zla usiluje? Kolik lidí ještě zemře, aby ti ostatní mohli žít? Jen jeden to vše zastaví. Jen jeden je shopen ho zabít. Jen jeden chlapec je vyvoleným. Harry Potter.

Žánr: Dobrodružné, romantické, drama
Postavy: AUTP, Trio, Fénixův řád, a další
Varování: Žádné
Stav: Plánuje se
Děj: Opisuje 5. díl
Osud je každému dán předem. Někteří mají předurčeno páchat zlo, jiní proti němu bojovat a někteří zase číst jejich dobrodružství...
+++ Ironie osudu +++

Žánr: Romantická komedie
Postavy: Pobertové, Lily Evansová
Varování: Žádné
Stav: Plánuje se
Děj: Jsou uvězněni. Navždy? Ne, nejspíš jenom na noc, než je někdo najde. A nic z toho by se ale nestalo, kdyby jen osud neměl ten hloupý smysl pro humor...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.