Profil - Zubatá

3. října 2008 v 22:11 | Polgara |  Z


1) Zubatá

web - huhu-blb.blog.cz

2) 107

3) Tak nějak píšu, místy glosuju (pod Chobot), občas něco vyfotim nebo načmářu, ale každopádně mě to baví :D.

4) Zubatý problém - moje prvotina. Jde o Bellu, která se stane upírem. Jak se budou vyvíjet její sympatie k bradavickému vlkodlakovi?

Haf je mocné - Isabella je beznadějně zamilovaná do Remuse Lupina. Jenže zchrastit ho chce i Cromptonová. Když se k tomu přidají dvě spolubydlící a Lily s Jamesem, vznikne z toho pěknej guláš plnej hovadin.

Na věku nezáleží - dárek pro Polgaru. I když trochu divnej. Brumbál z mého a Polgařina pohledu. Romantický, moudrý stařík hledající lásku v poměrně mladé Carrol.

Hladce obradce - společná povídka se Sasankou. Je to jakási směska fatasy, hororu a "humoru". Petra se s neoblíbeným otcem nastěhuje do nového města, kde řádí vrah s pletacíma jehlicema. Potká týpky, co páchnou po krvi, a spoustu jiných individuí. Bude taky rozpíchána vrahem, který na místě činu nechává rezavé chlupy ze své bradky, anebo si najde pátele a přežije tyto hrůzné chvíle?

Psycho kanále, otevři se! - společná povídka s KiVi. Co se asi stane, když si dvě naprosto šílený pisatelky hp ff, zblázněný do dvou zmijozelských elegánů, dohodnou sraz, trošku se přivedou do jiného stavu a propadnou kanálem rovnou do Bradavic? Kde končí halucinace a začíná realita?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.