Profil - Nattalliaa

3. října 2008 v 12:41 | Polgara |  N
Nattalliaa - Nattalliaa

13 let

Jednorázovky:

Harryho rozhodnutí! - slash
Já ho miluju!- slash
Spím se svým kmotrem - slash

Kapitolovky:

Amor - Děj: Harry neustále myslí na jednu osobu, nemůže ji dostat z hlavy... Ovšem TA osoba, je jeho úhlavní nepřítel, kterého má podle jedné věštby porazit... Ale on by to už nezvládl... Nejhorší (nejlepší?) je, že on už k NĚMU necítí nenávist...

Chci tě... - Děj: Harry ho chce... Lucius ho chce... Voldemort ho chce... Draco ho chce...

Daniel Raddle - Děj: Harry Potter, šestnáctiletý mladík se na Grimauldově náměstí 12. probudil ze snu - vize. Vize, která ho přímo šokovala a která ho "donutila" začít hledat v knihovně jednu knihu... Kterou nenašel, ale ona si našla jeho. V knize byl rodokmen Salazara Zmijozela...

Family - Děj: Dvanáctiletý Harry zjišťuje, že není synem, těch, kterých si myslel. Jak zareaguje na svoji rodinu? A co Dursleyovi?
Konečně rodina! - Děj: Harry Potter je v šestém ročníku- spíš končí svůj šestý ročník. Už se vyrovnal se Siriusovou smrtí a je odhodlán ho pomstít, jeho i své rodiče a ostatní. Ovšem, jsou jeho rodiče opravdu mrtvý? A byli to jeho rodiče? A co Draco, pude ve stopách svého otce? A co Ron a Hermiona, budou stále Harryho přátelé? Nebudou chtít zažít jiné dobrodružství, jako například být smrtijedem? A co vlastně Voldík, odhalí špeha? Ovládne svět nebo ho Harry zastaví? Bude Harry sám na Voledmorta nebo mu pomůže jeho...(ehm to už jsme někde jinde)? Najde Harry to co hledal? A co vlastně hledal? Rodinu? Lásku? Štěstí? Najde aspoň něco s toho? Snad ano...

Konec zla? - Co když Harry zjistí, že není sám? Že má bratra? Jak zareaguje? A co když strana na které stál, není ta dobrá? (V povídce je dost změn)

Nenávist? - Děj: Chlapec, který přežil je v sedmém ročníku. Hned první den v Bradavicích mu došel dopis od tajného ctitele a od té doby mu chodí pořád dopis od neznámého. Harry už dávno zjistil, že se ho přitakují muži a ženy ne. Chtěl poznat toho neznámého a tak se ho pokouší nějak najít. Otázkou zní, najde ho? A když ano, bude ho mít rád? Co když to bude někdo koho nenávidí? Budou se milovat? Stane se něco nečekaného? Jak to vyřeší?

Skutečná rodina! - Děj: Přes letní prázdniny, které Harry tráví v Kvikálkově, "zachrání" Nicolase, malého chlapce, před Dudleyem. Pomůže mu domů a koho neuvidí za dveřmi rodiného domu? Severuse Snapea, který, jak se později dozví je otec Nicolase... Co další ho se Harry dozví a změní mu život?

Štěstí? Jak jinak! - Děj: Sirius Black je v Azkabanu... Po roce uteče... Najde malého Harryho a rozhodne se o něj starat... Ovšem... co se později dozví?
V jiném světě? - Děj: Povídka je o téměř sedmnáctileté dívce jménem Natalia Destinaová.
Blonďatá dívka, s tmavými oči a vznešenými rysy. Byla velice hezká.
Její rodiče jí nenávidí, přátel měla jen pár. Nejvíc jich bylo těch, které v životě neviděla, jen si s nimi psala. Měla svůj vlastní svět.
Svět fantasie.
Svět Harryho Pottera.
Svět, který si tolik přála poznat.
Harry Potter... Knihy, které ji okouzlily, které ji vtáhli do sebe.
Chtěla zažít kouzelné chvíle, ve světě čar a kouzel.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vera Vera | 25. února 2010 v 20:36 | Reagovat

jak se mám dostat na ty stránky?????

2 S.. S.. | 27. listopadu 2010 v 20:22 | Reagovat

Stránky jsou asi zrušeny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.