Profil - Manik

3. října 2008 v 21:53 | Polgara |  M

Manik
manik-09.blog.cz

Harry Potter a Démant Smrti
Harry ztratil Siriuse a nastupuje do 6. ročníku, jaké dobrodružství na Vyvoleného čeká tentokrát?

Cesty osudu
Harry zabil Voldemorta a nastupuje do sedmého ročníku. Kolik tajemství a překvapení na něj ještě čeká? A je možné že měl Sirius opravdu syna, nebo je Ryan Black jen další nastrčenou figurkou zoufalých Smrtijedů? A je možné, že existuje i třetí možnost?

Harry Potter and New lease of life
Harry nevědomě aktivoval prastarou bránu mezi dvěma dimenzemi. Do Harryho reality se tak dostává tým, který pořádně zamíchá osudy Harryho i jeho blízkých. Podaří se Harrymu znovu získat rodinu?


The secret
John je z vážené čistokrevné rodiny, po 16. letech se ale rozhodne začít žít po svém. Jeho otec jej ale nakazí smrtelnou kletbou na niž není lék.

Somewhere I belong
Harry porazil Voldemorta a začal konečně žít. Po roce klidu je ale zvolen nový Ministr, který Vyvoleného nemá moc v lásce a Harry se zničehonic octne na samém dně, Britská vláda ho vyhostí ze Spojeného království a pokusí se jej zabít. Vyvolený ale přežije, ovšem ztratí paměť a začne žít nový život.

Od nenávisti je jen krůček k lásce - nebo ne?
Lily Jamese nenávidí a James, i přestože rudovlásku taky nemá v oblibě, ji už třetím rokem zve na rande. Hádáte proč? Ve všem je stejně tak stará sázka Dvou nejlepších přátel, ale kdo ji vyhraje?...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.