Profil - Magda

3. října 2008 v 22:06 | Polgara |  M
1. Magda
2. -
3. -
4. Deníček Lily Evansové - Lily Evansová si zavedla deníček a každý den si do něj pečlivě zapisuje to, co se jí stalo. Své prožitky, pocity, názory,... atd. Jenže jednou se stane něco, co se nikdy stát nemělo...
(rozepsaná)

Lily Potterová - Lily Potterová se svými kamarády nastupuje do Bradavic. Společně začnou pátrat po smrtijedech a Voldemortovi. Hledají si informace, které jim mohou nějak pomoci. Najdou jednu zvláštní kouzelnou knihu, které jim velmi pomůže, ale také i stíží situaci. Harry o tom všem neví, ale snaží se zničit zbylé viteály, aby mohl Voldemorta zabít. Voldemort si zatím plánuje to, jak by mohl zajmout někoho Harrymu blízkého, protože ví, že on toho dotyčného přijde zachránit a tím nastane jeho šance. Jak to ale všechno dopadne? Zvítězí Harry nebo Voldemort?
(rozepsaná)
Náhoda nebo osud - Osud může být někdy krutý. O tom se přesvědčí 16-ti letá dívka, která se nedopatřením dostane do budoucnosti. Nyní, se před ni otevírá nový svět plný kouzel a čar. Melody Violett Gauntová je v době Harryho Pottera, a objeví se přímo před závěrečnou bitvou. Bude Harrymu nějak nápomocna? Objeví i ona své schopnosti?
(nezačatá)
Nehynoucí láska - Snape je už od malička po uši zamilován do Lily Evansové. Ona ho ale považuje pouze jen za kamaráda, ale on by chtěl něco víc. V cestě mu ale stojí James Potter.
(dokončená)
Opravdu mě nechce - James Potter je bláznivě zamilován do Lily Evansové. Ale bolí ho to, že ho Lily pořád odmítá. To je tak ošklivej a hroznej? Bude muset nějak zjistit, co je ta příčina, proč ho Lily tak nenávidí a bude se snažit to nějak změnit. Snad jednou ona změní svůj názor na něj.
(rozepsaná)
Sázka - Jen kvůli tomu, že se někomu nepodaří jedno kouzlo se zmaří život dvou osobám. A to Siriusovi a Peterovi, kteří se tou nešťastnou náhodou prohodí a ocitnou se jakoby v těle toho druhého. Peter si musí hrát na Siriuse a Sirius na Petera. A to není zrovna snadné. Jak se může stát kassanova takovým člověkem jako je Peter. A jak se Peter může stát místním kassanovou a navíc miláčkem všech holek. Ale je to ještě horší, když se nám Sirius v těle Petera opravdu zamiluje.
(rozepsaná)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.