Profil - Hope

3. října 2008 v 22:02 | Polgara |  H
přezdívka: Hope

adresa: http://hopeinkypovidky.blog.cz
věk: 18
povídky:
Začalo to snem...- jak už název napovídá, vše začalo snem... Hope se v 11 letech dozvěděla, že je adoptovaná a jejím dědečkem je Sirius Black, vydává se do Bradavic až 2. září...
Sirus a já- Získá si Sirius Emino srdce? Dokáže se smířit s jeho minulostí a prožít s ním zbytek života?
Smrtijed versus Fénix- Vicky se s rodiči stěhuje z Francie na venkov blízko Londýna, bydlí vedle své sestřenice Lilly. Musí si zvykat na novou školu, přátele a musí si vybrat ze dvou chlapců- bratrů. Kterého si nakonec vybere? Jeden jí zlomil srdce a ten druhý patří ke Smrtijedům...
Nenávist nebo láska?- Co se stane, když se dívka během léta změní z ošklivého káčátka na krásnou labuť? Jak na to budou reagovat ti, co ji celých šest let šikanovali? Změní se nenávist v lásku?
Právo na štěstí- Daphne je sirotek, maminka jí zemřela, když byla malá. Tatínek se po několika letech znovu oženil, Daph byla ráda, jenže netušila, jaké peklo to bude. Po ukončení studia v Bradavicích odchází z domova. Může být zase šťastná?
Který svět?- Obyčejná dívka z našeho světa, která čte Harryho příběhy se dostane do doby, kdy Poberti studují 7.ročník. Zpět do svého světa se vrátit může, ale nemusí. Který svět si vybere? Plný čar a kouzel nebo ten druhý? Najde v Bradavicích lásku?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.