Profil - Pasu-Pavla

29. ledna 2008 v 17:45 | pantherka a Makina
Přezdívka: Pasu - Pavla
Věk: 15
O mně: jsem introvert s duší extroverta
Odkaz: http://Pasu.wgz.cz
Dílo:
a) Poslední potomek:
Doba: 7.ročník HP
Žánr: romantika, dobrodružné, humor, depresivní
Upozornění: -žádné-
Popis: Voldemort nabývá na síle a Harry Potter se snaží zničit viteály, o kterých se díky Brumbálovi dozvěděl. Kdo mu přitom pomůže a jak se do toho všeho zaplete obávaný učitel lektvarů Severus Snape? Co když se objeví další Harryho příbuzní, o kterých donedávna vůbec nevěděl? Odpustí jim, že ho nechali samotného? Vypořádá se se svým úkolem a porazí Voldemorta?
Stav: nedokončená

B) Návrat:
Doba: po válce
Žánr: dobrodružné, romantika, humor, tragédie
Postavy: Harry Potter, Lucie Hrnčířová-Potterová (Autp), Ron a Hermiona Weasleyovi a další...
Popis: Harry Potter se po 10 letech vrací zpátky do Anglie, kvůli dceři, které přišel dopis z Bradavické školy čar a kouzel. Znovu se po tak dlouhé době setkáva se svými starými přáteli, které opustil, když mu zemřela milovaná žena Ginny. Mnoho věcí se za tu dobu změnilo a i temnota znovu nabývá na síle. Začíná snad všechno znovu?
Stav: nedokončená

c) Spletitá pavučina nitek osudu
Popis: Z Austrálie přijíždí do Anglie sedmnáctiletá Alice LaTeasová, jež se po odhalení pravdy vydává hledat své vlastní rodiče, kteří ji kvůli hrozícímu nebezpečí schovali do opatrovnictví adoptivním rodičům daleko od země, kde se narodila. Sedmý ročník svého studia hodlá dokončit ve škole čar a kouzel v Bradavicích, kam podle získaných informací chodí i její bratr Remus Lupin.
I přesto, že jsou ti dva dvojčata, nejsou si skoro vůbec podobní. Alice má narozdíl od bratra oči modrozelené, orámované hustými černými řasami, a vlasy nádherné černé, které ji v nádherných prstýncích spadají až do půlky zad.
Jako studentka je, stejně jako bratr, inteligentní, nadaná a velice šikovná, každý učitel na australské škole magie, i přestože není žádný svatoušek, jen vychvaloval a dával ostatním na vzor. Jak ale dopadne dívčino setkání s rodiči? A jak bude reagovat její bratr? Zvykne si v Bradavicích a najde si přátele? Hrozí jí snad ještě stále nebezpečí, kvůli kterému ji Lupinovi schovali do bezpečí?
Stav: nedokončená
povídku píšu společně s Pasu - Hankou a wiwou
V případě autorova zájmu může být profil doplněn...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.