Profil - Naiad

19. prosince 2007 v 17:41 | pantherka a Makina |  N
Přezdívka: Naiad
Věk: 19 let
Co napsala o sobě: Bezvýznamná osobnost z Liberce, která se rozhodla před třemi lety začít psát a překvapivě ji to začalo bavit, hlavně povídky Lily/James.
Jednorázovky:
Dopis na rozloučenou
Orchidej
Zrazeni
Poslední setkání
Dvě slova, která zabíjí
Songfic - S tebou
Kapitolovky:
Anna Malfoyová - Anna Malfoyová je dcera Draca Malfoye a Hermiony Grangerové. Žije si skvělý puberťácký život, alespoň si to myslí, ale stejně to má jeden háček. Musí totiž do školy chodit s Jamesem Potterem, kterého nenávidí. Vlastně ani nemá velký důvod ho nenávidět, ale už to tak cítí z principu. Jeho otec s jeho kamarádem totiž před lety nechutně její matku zavrhli, jen kvůli tomu, že se vydala za Draca. Ale vše se mění, když se do ní už zmiňovaný James zamiluje a jejich rodiče se po sedmnácti letech zase usmíří. Ich forma. Dokončeno.
Lily nebo Ginny? - Ginny se záhadným způsobem dostane do minulosti, do doby, kdy žili Harryho rodiče. Zažívá tam dost zvláštní chvíle, už jen kvůli tomu, že mají všichni dojem, že si je s Lily podobná. A to samozřejmě zaujme Jamese… Ale příběh se odehrává i v době, odkud Ginny přišla. Hlavními postavami zde jsou Remus a jeho nedávno nalezená přítelkyně Tamara. I zde se odehrává zajímavý milostný trojúhelník. Remus je totiž už ženatý s Nymfadorou.
Na maškarním bále - Lily a James jsou Primusové, a tak mají určitou pravomoc, například pořádat různé školní akce. A tak Jamese napadne, že by se mohl tento rok v Bradavicích pořádat maškarní bál. Vymýšlení a organizování celé akce sblíží Jamese a Lily natolik, že se nakonec, v den maškarního bálu, políbí. Dokončeno.
Nebe, Peklo, Ráj - Děj se odehrává v šestém ročníku, v době, kdy studují Harryho rodiče. Hlavní hrdinkou je Alex, nejlepší kamarádka Lily Evansové a Jane Conellové. Překvapivě se dostane do Nebelvíru, kde získá kamarády na život i na smrt. I když se snaží bojovat proti své minulosti, nikdy se jí to nepovede, minulost ji dožene v podobě jejího otce, kterého upřímně nenávidí. Dokončeno.
Nový Svět - Povídka Nový Svět navazuje na povídku Anna Malfoyová. Anna dostudovala v Bradavicích, ale rozhodla se studovat dál. Ale ne už v Anglii. Musí se rozloučit se svými kamarády a se svou nejlepší kamarádkou se vydat do Ameriky začít žít nový život. Zde obě potkají někoho, kdo jim na hodně dlouhou dobu změní život a stane se jednou z hlavních postav. Po třech letech se znovu Anna vrací do rodné Anglie, kde se znovu setkává se svými přáteli, kteří se skoro vůbec nezměnili. A zde se odehrává další příběh plný zklamání ale i lásky. Dokončeno.
Povídej si! - Povídka na téma, jak se Lily a James dali dohromady. V tom jim pomůžou jejich dva nejlepší kamarádi, Jamesovi Sirius a Lily Jean. Dají jim zvláštní knížku, s kterou se mohou dorozumívat. Ani jeden neví, kdo je ten druhý. Na konec se do sebe zamilují, ale když zjistí, kdo je kdo, dějí se zvláštní věci. I když se mají rádi, na druhou stranu se nemají rádi. Dokončeno.
Spolu díky Petunii - Lilyinu sestru Petunie napadne bláznivý nápad, pozve k nim domů Jamese Pottera. Lily se vše dozvídá až několik hodin předem a už tomu nedokáže zabránit. A tak k Evansovým přijde na večeři Lilyinin kamarád James Potter.
V případě autorova zájmu může být profil doplněn...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 19. prosince 2007 v 19:26 | Reagovat

:D no, je jich hodně.. Ale skoro všechny mě nějak zaujaly... Až budu mít víc času nějakou si přečtu... Hlavně tu Annu Malfoyovou... :) a pak její takové pokráčko :)

2 VTN@SVK VTN@SVK | E-mail | 4. prosince 2010 v 0:26 | Reagovat

supa poviedky hlavne sa mi pacila lili nebo giny

btw stiahol som ju z uloz.to v PDF

3 Naiad Naiad | Web | 23. května 2011 v 17:30 | Reagovat

Další kapitolovky:
<b>Beznadějná vlkodlačí láska</b>:Remus Lupin má obrovské tajemství. Je vlkodlak, to ale jeho kamarádi vědí a ještě k tomu mu jeho úplňky zpříjemňují. Jenže tu je ještě jedno tajemství, kterém jim ale nemůže říct, hlavně kvůli Jamesovi. Zamiloval se totiž do jeho velké lásky, do Lily Evansové…
<b>Kouzlo citrónových dropsů</b>: Válka skončila a uběhlo dlouhých šest let. V Bradavicích se uvolnili dvě místa a nová ředitelka McGonagallová hledá náhradu. Souhrou náhod ji napadnou dva lidé, Hermiona Weasleyová, která je poslední dobou pořád rozebírána kouzelnickým tiskem a Severus Snape, o kterém naopak vůbec nikdo dlouho neslyšel. I když se ani jeden šest let neviděli, jejich vzájemná nesnášenlivost vůbec nepominula. Tedy až do okamžiku, kdy okusí kouzla citrónových bonbónů…

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.