Profil - Melian

25. prosince 2007 v 2:19 | pantherka a Makina |  M
Přezdívka: Melian
Věk: rok 1992
O mně: Melian, jméno známé pro nadšence Tolkiena a detailisty, kteří prozkoumávali mapu od Paoliniho. Mé jméno jsem si však vymyslela již dávno a až později jsem zjistila, že už jsem známá Velice ráda čtu povídky ale nejen to Proto jsem si zavedla blog a snažím se také tvořit Pozor na mě- jsem vlče zkřížené s vlkodlakem ale na druhou stranu "normální" osoba.
Odkaz:Melian
Dílo:
a)Rok celý na ruby:
O dívce Jane, která se přestěhuje z Francie do Anglie a začne studovat v Bradavicích (pátý ročník). studuje v době Pobertů, takže zažije spousty dobrodružství a legrace (jak jinak). Je to do sebe všechno nějak zamotané, takže nevím, co o tom víc říct.
b)Amálie:
Opět se jedná o dívku. Bohužel, má jakési zdravotní problémy, a tak aby předešla svým záchvatům, musí mít po ruce svého čtyřnohého přítele. Pak jí přijde nějaká podivná obálka, z Bradavic. Amálka zjišťuje, kdo je její matka a odjíždí studovat právě tam. Povídkaře odehrává v době, kdy v Bradavicích učí Harry Potter, Nevill Longbotom i Severus Snape.
c)Předpovězená:
Povídka je jen a jen má. Hlavní postava: Melian a Anduel. Povídka se odehrává ve světě, který jsem si vymyslela. Děj? Ještě přesně nevím.
d)To by napovědělo až moc:
Paní profesorka Josefína je prvním rokem v Bradavicích. Učí obranu proti černé magii. Je to ale těžké a do toho se jí motá ten otravný Snape. Ale pro ní, by to snad neměl být problém.
V případě autorova zájmu může být profil doplněn...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wladka wladka | Web | 5. května 2009 v 12:14 | Reagovat

www.melian.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.