Profil - Mariana

25. prosince 2007 v 2:46 | pantherka a Makina |  M
Přezdívka: Mariana

Věk: ---

O mně: ---

Odkaz:Mariana

Dílo:
a)Mariana, tajemná žena-dokončená kapitolovka
Mariana je dívka na útěku nejen před smrtijedy, ale i před svou minulostí. Setká se s Fénixovým řádem, který ji zachrání a postará se o ni. Brumbál ji nabídne místo učitelky obrany. Postupem času ji lépe poznávají a odkrývají její skryté schopnosti. Nechybí boj, výuka ve škole, láska, rodina…prostě s ní prožíváme rok jejího života.
b)Bystrozorka Tonková-dokončená kapitolovka
Tonksová dostane nabídku stát se členkou Fénixova řádu, kterou přijme. Setkává se se všemi členy a mezi nimi i s vlkodlakem Remusem Lupinem. Postupem času se blíže poznávají…
c)Láska pro každého-dokončená kapitolovka
Tonks se stane členkou řádu. Ráda chodí na diskotéky a po barech. Tam se setkává s Reném, se kterým začne chodit. Ovšem věci se trochu zvrtnou.
d)Mudla i čarodějka-dokončená kapitolovka
Edita pracuje na ministerstvu jako poradkyně mudlovského ministra. V době, kdy se jedná o velmi důležitém zákonu se začnou dít věci. Prohledávání kanceláří, plané poplachy a nakonec i přepadení ministerstva zakuklenci. Edita se nenechá zahnat do kouta a jedná. Po letech si začne vybavovat svou minulost a rozhodne se konečně ukázat kdo je.
e)Nenávist či láska-dokončená kapitolovka
Taková zkrácená verze sblížení dvou párů.
f) Zvolená-dokončená kapitolovka
O mudlovské dívce, které zabijí rodiče a ona se dostane pod ochranu řádu, protože po ní jdou smrtijedi. Zjistí šokující věc, která jí naprosto převrátí život na ruby. Po letech se s tím vyrovná a přijme svůj úděl.
g)Parilis-rozepsaná kapitolovka
Voldemort je zpátky a kouzelnický svět se před ním třese. Anglie je v krizi a na pomoc jí přichází neobvyklá osoba - žena, která pochází z Anglie a pamatuje její dobrá léta. Jak se zachová, když uvidí stav Anglie?
h)Život-rozepsaná kapitolovka
Voldemort je mrtev a svět se pomalu začíná vracet do starých kolejí. Zlo ještě však není úplně poraženo. Hermiona nastoupí jako učitelka obrany a už od začátku stojí proti Snapeovi. Žertíky, hádky, naschvály...Co se však stane, když se do sebe zamilují?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.