Profil - Louella de Prague

19. prosince 2007 v 22:58 | pantherka a Makina |  L
Přezdívka: Louella de Prague
Věk: 18 (Narozena 16. 6. 1989)
O mně Jsem z Prahy, jak už asi všem došlo. :D Mám doma králíka (králici Stelu), která se mi nějakým způsobem cpe do povídek. :D Jsem úplně praštěná holka. Nemám ráda pesimismus, depresivní náladu a tragické povídky. Miluju humor, svojí Stelu a Severuse Snapea. Občas mívám perverzní náladu a nápady.
Dílo:
a)Attraction (WIP)
aneb Deník Remuse Lupina. Taková parodie na poklidný sedmý ročník v Bradavicích. Napadlo mě to, když jsem koukala na Hvězdnou bránu a viděla jsem, jak Vala MalDoran svými kousky pomalu ale jistě dohání Daniela Jacksona k šílenství.
b)Bifurcating (WIP)
dvojčata Calwen (Nebelvír) a Morcelle (Zmijozel) se potýkají s nástrahami dospívání a jejich nejoblíbenější zábavou je dostávat se do průšvihů.
c)Incarnatos (WIP)
nejen HP povídka, ale i FF na téma Mediátora od M. Cabotové. P o Siriusově smrti vstupuje na scénu patnáctiletá Celesta, studentka Inkarnátorské školy Orleana, která se rozhodla vzít věci do svých rukou a napravit v Anglii co možná nejvíc křivd. Ani tady se nevyhneme humoru. :)
d)Singularity (WIP)
Ian, Quinn a Vada přicestují z roku 2184 do roku 1976, aby zachránili svět před hrozbou mnohem větší, než je ten kašpar Voldy.
A samozřejmě pár jednorázovek na nejrůznější témata.
V případě autorova zájmu může být profil doplněn...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estel Erunáme Estel Erunáme | Web | 20. prosince 2007 v 8:09 | Reagovat

Máte to tu dvakrát... :) jenom upozor'nuju... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.