Profil - Ewilan

25. prosince 2007 v 2:25 | pantherka a Makina |  E
Přezdívka: Ewilan
Věk: 17
O mně: Jsem šílenec miluju fantasy, to jednoznačně. Hrozně ráda čtu Hp povídky. Něco o sobě...náladová, někdy uzavřená, střelená...spíš by to měli posoudit ti, co mě znají to se říká těžce..
Odkaz: Ewilan
Dílo:

Tak to bude těžký stručně, když mám 4 povídky,ale pokusím se Jinak píšu povídky z doby Pobertů
a) Spoutaná svoboda:
Netris Gauntová už roky bojuje se svým ,,strýcem" a snaží se odhalit jeho minulost, přítomnost a budoucnost. Hodně se utápí ve svých myšlenkách, pomalu se straní svým přátelům a uzavírá do sebe. Čeká jí nejedna úvaha, přednost, potěšení, chvíle štěstí, ale také rány osudu, které jí pořádně zamíchají karty života. Hledá oporu ve svých kamarádech. Nalezne ji? Cestu jí však zkříží několik rozhodnutí: Přátelství nebo láska? Život nebo smrt? Pomsta či ne? Svobodná nebo spoutaná?
Temná, romantická povídka
b) Dvě duše, jedno tělo:
Nathali je hodně uzavřená, lidé se jí spíše vyhýbají. Krásná, ale děsivá. Pod slupkou jejího vzhledu se také skrývá temná pravda, kterou se pokouší bravurně skrývat a zároveň ukočírovat svůj chtíč. Má velké magické schopnosti a vše, co se jí náhodou přihodí, souvisí s její minulostí. Téměř každou noc se kamsi vytrácí...To neunikne tichému a plachému Remusi Lupinovi a rozhodne se odhalit dívčino tajemství. Vše ale není lehké a každá hra jednou skončí. Postupem času k sobě oba najdou cestičku a ty se zkříží. Oba totiž cosi spojuje...
Temné, romantika
c) Hra osudu:
Amanda Verssová je veselá, avšak životem protlučená studentka pátého ročníku. Nikdy se nepovažovala za hezkou, proto jí také překvapila jedna věc...O prázdninách se seznámí se Siriusem Blackem, který chodí o třídu výš. Oba prožívají románek, ale i ten nachytá své chyby. Amanda má možnost poznat Siriuse ze všech možných pohledů, ale je jen a jen na ní, jaký krok udělá. Vpřed či vzad?
Romantika, smutné. Podle skutečné události
d)Černý anděl - Zrození:
Bellatrix Blacková - Lestrangeová. Tajemná dívka, uzavřená a nádherná. O muže nemá nouzi, ale vybírá si. Jeden z nich se jí však stane osudným a z milé krásky se stane úplně někdo jiný. Život se jí obrátí o 360% a změní se. Nepoznává se ani ona sama,ale chce se mstít. Všem mužům, co jí zradili a zlomili srdce. To jí tlačí dopředu. Dříve milá dívka se přidává ke Smrtijedům a s velkou chutí se zúčastňuje vraždících obřadů a sama se v nich vyžívá. Aniž by si to uvědomila, stává se z ní bezcitná zrůda. Dokáže to někdo vůbec zastavit? Černého anděla a jeho Zrození???
Temné, drastické
V případě autorova zájmu může být profil doplněn...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 15. ledna 2008 v 22:15 | Reagovat

No jo, Ewilanka a její naprosto úžasný povídky, patří k nejlepším ze všech!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.